Nowy wymiar seksu na odległość – zdalnie sterowany wibrator

Niezależnie od tego, czy jesteś singielką, czy w związku, warto wypróbować Lovense Lush 3. Jednym ze sposobów na urozmaicenie swojego życia erotycznego jest zakup zdalnego wibratora. Jest to przełom w świecie zabawek dla dorosłych, ponieważ w przeciwieństwie do klasycznego wibratora lub dildo, to urządzenie jest bardzo małe i może być również kontrolowane zdalnie za pomocą aplikacji, pilota lub połączenia Bluetooth.

Zdalny wibrator: co to jest?

Zdalnie sterowany wibrator Lovense Lush 3 jest to niewielkich rozmiarów stymulator erotyczny, którego funkcjami można sterować również na odległość za pomocą pilota lub aplikacji w smartfonie (urządzenie łączy się przez Bluetooth). Możesz go używać sama lub z partnerem — to, w jaki sposób go wykorzystasz, zależy tylko i wyłącznie od Twojej wyobraźni.

Urządzenie Lovense Lush 3 posiada kilkanaście opcji wibracji i pulsacji, dzięki czemu istnieje możliwość maksymalnego dopasowania sposobu jego działania do wymagań i potrzeb użytkowniczki, a co za tym idzie — zapewnienie jej doznań, o których wcześniej nie marzyła.

Jakie są zalety zdalnie sterowanego wibratora?

Lovense Lush 3 jest bardzo prosty w obsłudze — sterowanie nim nie będzie więc sprawiać żadnych problemów ani Tobie, ani Twojemu partnerowi (jeżeli zdecydujesz się na oddanie mu kontroli). Dzięki zdalnemu wibratorowi łatwo jest zmienić grę wstępną w ekscytującą zabawę. Twój mężczyzna może przełączać tryby tak jak lubi, doprowadzając Cię do błogości.

Zdalnie sterowany wibrator i korzystanie z niego

Lovense Lush 3 jest zdalnie sterowany i może być używany samodzielnie. Przycisk startowy aktywuje jeden z preferowanych trybów, po którym nie ma potrzeby sprawdzania pozycji, pozostawiając wolne ręce.

Używanie tej zabawki erotycznej z partnerem jest jeszcze przyjemniejsze. Dzięki niewielkim rozmiarom tego wibratora możliwe jest zabranie go w podróż. Lovense Lush 3 jest sterowany pilotem i posiada kilka trybów sterowania, które możesz wypróbować w różnych sytuacjach. Masz pełną kontrolę nad działaniem tego urządzenia. Główną zaletą tego wibratora jest brak dodatkowych przewodów i przełączników na korpusie. Pilot lub smartfon z technologią bluetooth ma zasięg do kilku metrów. Tak naprawdę korzystanie z zabawki zdalnie sterowanej to kwestia gustu i to Ty decydujesz, czy takie urządzenie jest dla Ciebie wygodne. Faktem jest, że niektórym dziewczynom łatwiej jest początkowo ustawić prędkość i tryb, który im się podoba i pieścić się z odpowiednią częstotliwością. 

Dodatkowe funkcje zdalnego wibratora

Dodatkowe funkcje tego rodzaju gadżetu dają jeszcze większe pole do popisu dla wyobraźni — można znaleźć modele reagujące na rytm muzyki, urządzenia z pomocniczymi wypustkami do masażu kluczowych stref erogennych, wibratory wodoodporne do wygodnego stosowania w wannie i na basenie. Dzięki postępowi technicznemu możesz nauczyć się nowych rzeczy w świecie zabawek erotycznych. Wibrator zdalnie sterowany to świetna propozycja dla poszukiwaczy przygód w życiu codziennym.

Możesz również polubić…