Masturbatory jak używać? Sztuczna wagina dla faceta

Seks odgrywa istotną rolę w życiu człowieka. Regularnie uprawniany wpływa korzystnie na kondycję fizyczną oraz zdrowie psychiczne. Samotni mężczyźni, którzy pragną rozładować swe napięcie seksualne, mogą korzystać z masturbatorów. To nowoczesne urządzenia, które cieszą się rosnącą popularnością.

Czym jest masturbator dla mężczyzn?

Masturbator nazywany również sztuczną waginą to gadżet erotyczny wykorzystywany do stymulacji członka. W zależności od modelu może być przeznaczony do jednorazowego lub wielorazowego użytku. Urządzenia wielorazowe wyróżniają się większymi rozmiarami i ciężarem. Tego rodzaju sprzęt zazwyczaj ma kształt tuby. W sprzedaży dostępne są także gadżety owalne. Chociaż sztuczna pochwa to gadżet, który umożliwia osiągnięcie orgazmu mężczyznom, może być z powodzeniem używany przez pary, np. podczas gry wstępnej. Jego stosowanie pozwala na urozmaicenie życia seksualnego i uniknięcie rutyny. Decydując się na zakup masturbatora, warto zwracać uwagę na renomę producenta oraz jakość zastosowanych materiałów. 

Sztuczna pochwa i jej budowa 

Cechą odróżniającą poszczególne urządzenia jest nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również wygląd otworu, do którego wkłada się penisa. Producenci tego rodzaju gadżetów erotycznych oferują swym klientom urządzenia dyskretne, ale też niesamowicie realistyczne. Pierwsze wyglądają neutralnie i nie przywołują żadnych skojarzeń, drugie wykonywane są na podstawie realistycznych odlewów miejsc intymnych, zapewniając dodatkowe doznania wzrokowe. Jednym z najważniejszych elementów masturbatorów jest ich wnętrze. Do jego wytworzenia najczęściej używa się tzw. cyber skóry. To rodzaj miękkiego w dotyku, elastycznego, termoplastycznego silikonu. Wewnętrzna struktura może mieć powierzchnię gładką, bądź pokrytą prążkami lub wypustkami. Sztuczna pochwa powinna być wytworzona z bezpiecznych materiałów, które nie powodują podrażnień.

Korzystanie i czyszczenie sztucznej pochwy

Przed skorzystaniem z masturbatora należy zaopatrzyć się w lubrykant. Zaleca się korzystanie ze środków nawilżających na bazie wody. W przypadku niektórych gadżetów stosowanie lubrykantów silikonowych może doprowadzić do uszkodzenia wkładu. W sprzedaży dostępne są lubrykanty o różnej gęstości i właściwościach, które mogą powodować większe lub mniejsze doznania. Po umieszczeniu środka nawilżającego wewnątrz sztucznej pochwy można włożyć członek do otworu i rozpocząć masturbację. Niektóre urządzenia wyposażone są w dodatkowe funkcje, takie jak wibracje, ssanie, bądź podgrzewanie, które można włączać lub wyłączać podczas zabawy. Po osiągnięciu orgazmu należy wyjąć wnętrze masturbatora i wylać z niego nasienie. Kolejnym krokiem jest dokładne umycie wkładu pod bieżącą wodą, a następnie spryskanie go preparatem antybakteryjnym przeznaczonym do gadżetów erotycznych. Takie działanie pozwoli pozbyć się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Przed umieszczeniem wkładu w obudowie, należy pamiętać o jego dokładnym osuszeniu. Niektóre gadżety wymagają pudrowania. Uzupełnianie zmytej warstwy pudru sprawia, że wkład się nie klei i jest miękki w dotyku.

Możesz również polubić…