Zdalni asystenci Brella – dlaczego warto zdecydować się na współpracę?

Zdalny asystent to usługa, która powstała względnie niedawno, a mimo to, już zyskała ogromną popularność. Korzystają z niej zarówno osoby powiązane z biznesem, jak i prywatni klienci, poszukujący osoby zdolnej zastąpić ich w wykonywaniu nużących obowiązków. Posługiwanie się asystentem pozwala zaoszczędzić cenny czas, który można spożytkować lepiej, zajmując się czynnościami kluczowymi dla biznesu i swojego rozwoju. Usługi wirtualnych asystentów na wysokim poziomie oferuje Brella, specjalizująca się w tym obszarze. Warto przyjrzeć się bliżej atrakcyjnej ofercie firmy.

Kiedy warto zdecydować się na zdalnego asystenta?

Korzyści z możliwości sięgnięcia po pomoc wykwalifikowanego asystenta, odniosą głównie osoby zabiegane, z natłokiem spraw na głowie. Jeśli na codziennej liście obowiązków znajduje mnóstwo małych, czasochłonnych zadań, niekoniecznie wymagających obecności zainteresowanego, warto zastanowić się nad rozwiązaniem proponowanym przez Brellę. To o wiele korzystniejsze wyjście niż zatrudnienie stacjonarnego pracownika, co wiąże się z przeprowadzaniem spotkań rekrutacyjnych z kandydatami, weryfikacją kwalifikacji, a następnie szczegółowym wdrażaniem osoby w obowiązki. W odróżnieniu od pracownika etatowego asystent zdalny przeszedł wcześniej gruntowne przeszkolenie i posiada gotowe, sprawdzone rozwiązania na większość sytuacji. Charakteryzuje się także pomysłowością i dążeniem do osiągnięcia postawionego przed nim celu.

Niezastąpiona pomoc w obowiązkach organizacyjnych i administracji

Zdalny asystent bezproblemowo i sprawnie załatwi wszelkie zlecone sprawy w najróżniejszych obszarach. Mogą to być prozaiczne sprawy, takie jak umawianie spotkań, rezerwacja biletów na połączenia linii lotniczych, robienie researchu w wybranej dziedzinie, ale też bardziej niszowe zajęcia, np. przetestowanie aplikacji, czy przygotowanie i wysłanie draftu umowy z podwykonawcą. Brella oferuje również opcję służenia jako wirtualny sekretariat dla firmy. Zakres usług obejmuje wtedy pełną funkcjonalność biura, czyli odbieranie telefonów połączone z prezentowaniem oferty firmy i odpowiadania na pytania klienta, zarządzanie korespondencją wraz z przesyłaniem skanów dokumentów, czy prowadzenie kalendarza wydarzeń. Usługa jest szczególnie doceniana w małych firmach, gdzie asystent w pełnym wymiarze czasowym nie jest ani potrzebny, ani opłacalny.

Oferta dla wymagających, czyli osobisty concierge

Dla klientów pragnących pozwolić sobie na więcej, którzy oczekują realizacji wyjątkowo trudnych planów, Brella przygotowała możliwość skorzystania z usług concierge. Jest to osoba specjalizująca się w wykonywaniu praktycznie niemożliwych zadań, idealna dla klientów, którzy mają wysokie wymagania wobec swojego pracownika i realizowanych przez niego zadań. Asystent pełniący tę rolę posiada rozległe wykształcenie, doskonałe zdolności interpersonalne, zaradność i zdolność radzenia sobie pod presją czasu. Rozległa sieć kontaktów typowego concierge sprawia, że jest w stanie załatwić wszystko, poczynając od zaplanowania wakacji na ostatnią chwilę aż do zorganizowania od dawna niedostępnych biletów na koncert.

Jak przedstawia się cenowo usługa zdalnego asystenta?

Brella oferuje do wyboru dwa systemy rozliczania czasu pracy wirtualnych asystentów. Można wybrać stały pakiet godzin, który jest dostępny w cenie od 640 złotych za 10 godzin pracy zespołu. Propozycja jest szczególnie polecana dla osób, które mają zaplanowany zakres obowiązków do wykonania. Inną opcją jest elastyczne rozliczanie przepracowanego czasu, dzięki czemu można zapłacić jedynie za godziny faktycznie wykorzystane przez asystenta. Wybranie tej opcji ustawia ceny na poziomie 75 zł/h. Brella oferuje obniżenie kosztów klientom, którzy decydują się na intensywną współpracę. Przy zleceniu zadań powyżej 30 godzin, opłata zostaje obniżona do 55 zł/h. Warto również wspomnieć, że w przypadku nieskorzystania w danym miesiącu z usług asystenta, nie są naliczane żadne opłaty.
Posiadanie asystenta dostępnego pod telefonem w dowolnym momencie jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu, bądź ochoty na właściwe zadbanie o codzienne sprawy. Dodatkowa pomoc, której wystarczy jedynie zlecić zadanie, potrafi sprawnie wyręczyć w wielu żmudnych zajęciach i pozwala skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz