W jaki sposób pozbyć się podwójnego podbródka?

Podwójny podbródek to kompleks wielu osób. Najczęściej pojawia się w wyniku nadwagi i otyłości lub utraty elastyczności skóry wywołanej przez procesy starzeniowe. W sieci można znaleźć wiele sposobów na jego zniwelowanie, niestety znaczna część z nich okazuje się mało efektowna. Na szczęście istnieje Vela Shape III – profesjonalny zabieg, dzięki któremu skutecznie pozbędziesz się podwójnego podbródka.

Vela Shape III – redukcja podbródka

Podwójny podbródek to problem wielu osób. Dotyka zarówno osób szczupłych, jak i tych zmagających się z nadwagą czy otyłością. Często występuje w wyniku lokalnego nagromadzenia nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej oraz utraty jędrności skóry. Przyczyną pojawienia się podwójnego podbródka mogą być również uwarunkowania genetyczne.

Aby pozbyć się tego problemu, można stosować różnorodne preparaty lub wykonywać masaż i ćwiczenia twarzy. Należy jednak pamiętać, że metody te nie gwarantują spektakularnych efektów, a u wielu osób w ogóle się nie sprawdzają. Na szczęście istnieje jeszcze jeden sposób – zastosowanie zabiegu Vela Shape III. Redukcja podbródka tą techniką wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością.

Vela Shape III pozwala zredukować nagromadzoną tkankę tłuszczową, poprawić kondycję skóry i wzmocnić mięśnie. Ponadto dzięki niemu można poprawić lokalne krążenie krwi, limfy, a także napięcie oraz elastyczność skóry. Dzięki zabiegowi Vela Shape III na redukcję podbródka kontury twarzy stają się znacznie bardziej widoczne, zarysowane.

Skuteczna redukcja podbródka – Vela Shape III

Zabieg Vela Shape III na redukcję podbródka często stanowi jedyny skuteczny sposób wśród masy innych propozycji obiecujących szybką poprawę. Ze względu na satysfakcjonujące efekty ta metoda cieszy się ogromną popularnością i świetnymi opiniami.

Podczas zabiegu podbródek pacjenta jest podgrzewany przy pomocy zaawansowanego urządzenia na poziomie tkanki tłuszczowej i głębszych warstw skóry. Sprzęt emituje podczerwień oraz fale RF, a także podwyższa temperaturę do 50-55°C, dzięki czemu metabolizm komórek tłuszczowych zostaje znacznie przyspieszony. Ponadto skóra jest stymulowana do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Zabieg na redukcję podbródka Vela Shape III łączy masaż mechaniczny i podciśnieniowy. W efekcie uelastycznia tkankę łączną, zmniejsza obrzęki oraz zapewnia pacjentowi odprężenie. Aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, zaleca się wykonanie 10-12 zabiegów redukcji podbródka Vela Shape III. Warto również zaznaczyć, że tę opcję można połączyć np. z kTC Cryo dla uzyskania jeszcze lepszych efektów.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat zabiegu redukcji podbródka Vela Shape III zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły oferty, poinformujemy Państwa o cenach i odpowiemy na wszelkie pojawiające się pytania. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo oraz osobiście w naszym centrum krioterapii. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. Zapraszamy!

Jeżeli są Państwo zainteresowani walką z tkanką tłuszczową na dużych obszarach ciała, przedstawiamy zabieg TC CRYO, który polega na przemiennym skrajnym wychładzaniu i nagrzewaniu tkanki tłuszczowej, co prowadzi do zmiany białego tłuszczu w brązowy, który zostanie „spalony” w trakcie następnych zabiegów.

Możesz również polubić…