Jak przedłużyć stosunek? Sprawdzone sposoby

Zastanawiając się nad tym, jak przedłużyć stosunek płciowy, należy wziąć pod uwagę powody, dla których nie trwa on długo. Z reguły u młodych osób jest to długa abstynencja, nadmierna ekscytacja czy także zwyczajna nadwrażliwość organizmu. U dojrzałych osób głównym czynnikiem powodującym skrócenie stosunku jest stres i nieodpowiedni, długotrwały tryb życia. Dziś specjaliści z różnych dziedzin medycyny oferują różnorodne techniki pomagające przedłużyć stosunek seksualny.

Jak przedłużyć stosunek? – zdrowe nawyki to podstawa

Znane zalecenia dobrego odżywiania i możliwej do wykonania aktywności fizycznej brzmią jak banały, ale są skuteczną receptą dla mężczyzn, którzy chcą przedłużyć stosunek seksualny. Przeciążenie nerwów jest często przyczyną „zbyt szybkiego” seksu. Siłownia, pływanie, spacery z psem, medytacja i długi, głęboki sen mogą pomóc złagodzić stres.

Oprócz zwykłych ćwiczeń fizycznych specjalne ćwiczenia na potencję również mogą przedłużyć stosunek płciowy. Ćwiczenia mięśni Kegla dla mężczyzn doskonale wzmocnią męskie zdrowie. Jeśli dana osoba doświadcza zwiększonej aktywności fizycznej, niezależnie od płci – medytacja i masaż są wskazane. Filiżanka herbaty miętowej czy melisy przed seksem także pozwoli obojgu partnerów wyciszyć się i zrelaksować.

Czy da się przedłużyć stosunek dzięki diecie? Jak się okazuje, tak! Dieta bogata w węglowodany i pikantne potrawy jest szkodliwa dla potencji. Należy dodać do swojej diety pokarmy bogate w cynk i magnez, aby cieszyć się kontrolowanym seksem. Brak tych składników można wyciszyć różnorodnymi suplementami.

Leczenie zbyt szybkiego stosunku – pomocna psychoterapia?

Nadmierne podniecenie prowadzące do przedwczesnego wytrysku można złagodzić dzięki technikom samoregulacji. Najbardziej popularne jest zmuszanie się do myślenia o czymś antyseksualnym, takim jak praca lub rachunki za media. Wielu mężczyzn chwali tę metodę. To prawda, że tworzenie swoistej „kotwicy” wiąże się z niewielkim niebezpieczeństwem – w przyszłości za każdym razem, gdy uprawiasz seks, mogą pojawić się obsesyjne myśli na obce tematy, mogące koniec końców zaburzyć cały stosunek.

Psychoterapeuta zapewni profesjonalną pomoc. Przedwczesny wytrysk czy orgazm u kobiet jest często wywoływany przez strach i niepokój, wymagając sparowania sesji dla obu partnerów w celu przezwyciężenia własnych problemów. Psychoterapia bywa uzupełniana i wzmacniana akupunkturą, fizjoterapią i masażem.

Jak przedłużyć stosunek seksualny za pomocą specjalnych środków?

Przedwczesny wtrysk może być wynikiem patologii lub zaburzenia psychicznego. W każdym razie rozwiązanie tego problemu będzie wymagało dokładnego podejścia i długotrwałej terapii. Jeśli jednak potrzebujesz jak najszybszego wyniku, a problemy nie są duże, na ratunek przychodzą specjalne środki do przedłużania stosunku.

Korzyści z używania środków do przedłużenia seksu

Jak przedłużyć stosunek sexualny za pomocą tego typu produktów? Wszystko zależy od ich formy, niektóre to tabletki, jeszcze inne to specjalne żele. Korzyści stosowania tychże środków to m.in.:

  • Natychmiastowy efekt;
  • Stuprocentowy wynik;
  • Czas trwania stosunku płciowego jest 3-4 razy dłuższy;
  • Pełna kontrola nad doznaniami podczas seksu;
  • Eliminacja jednej z najbardziej prawdopodobnych przyczyn przedwczesnego wytrysku – nadwrażliwości prącia podczas erekcji.

Specjalistyczne sklepy oferują szeroką gamę przeróżnych tabletek, syropów, żeli i sprayów, które pozwalają przedłużyć seks z partnerem. Najkorzystniejszy jest jednak żel przedłużający stosunek, gdyż tego typu produkty oparte są na stosowaniu miejscowym na bazie naturalnych składników, bez dodatku hormonów. Działając na muskulaturę prącia, czy pobudzając łechtaczkę kobiety, poprawiają krążenie krwi, wywołując reakcję zwiększającą rozmiar genitaliów i zapewniając długotrwałą erekcję.

Jak skutecznie przedłużyć stosunek? – tempo i rytm

Aby stosunek płciowy był długi, partnerzy powinni zmieniać rytm. W tym celu przewidziane są różnorodne metody pauzy. Gdy tylko mężczyzna zaczyna odczuwać zbliżający się orgazm, konieczne jest zwolnienie tempa i spowolnienie ruchów. To samo tyczy się pań, opóźniając moment orgazmu i wytrysku. Co więcej, dodatkowa gra wstępna utrzyma i wzmocni podniecenie.

Skuteczne sposoby na przedłużenie stosunku – relacja z partnerem

Jeśli Ty i twój partner nawiązaliście relację opartą na zaufaniu, podzielcie się swoim problemem, zaznaczcie, że podczas seksu potrzebne są małe pauzy w grze wstępnej, aby kontrolować stopień podniecenia. Razem możecie urozmaicać stosunek i pomóc sobie nawzajem, choćby poprzez korzystanie z dodatkowych środków przedłużających stosunek u obojga partnerów. Niezależnie, czy jest to żel przedłużający stosunek, spray, a może zabawki erotyczne do gry wstępnej, wraz z brakiem kompleksów i obaw rozwiążą problem przedwczesnego orgazmu.

Możesz również polubić…