Jak powinna wyglądać gra wstępna?

Uprawianie seksu jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy, które spotykają ludzi. Każdy chce przeżywać wspaniałe chwile uniesień, jednak niemożliwe jest cieszenie się w pełni swoją cielesnością, kiedy stosunek nie jest poprzedzony dobrze rozegraną grą wstępną. 

W jaki sposób poprowadzić grę wstępną? 

Gra wstępna ma bardzo duże znaczenie, gdyż to właśnie wtedy kochankowie przygotowują się do poprowadzenia reszty stosunku. Zapewne lubisz, kiedy Twoja partnerka ma na sobie seksowne ubranie, kiedy nosi szpilki, rajstopy, zaś Ty czekasz tylko na moment kiedy to wszystko z niej zdejmiesz. W trakcie gry wstępnej niewskazany jest pośpiech, partnerzy powinni cieszyć się sobą oraz aktem miłosnym, który zaraz się odbędzie. W przypadku, kiedy zastanawiasz się jak powinna wyglądać gra wstępna wiedz, że bardzo pomocne okażą się dla Was zabawki, dobrze jest przed odbyciem stosunku porozmawiać szczerze o preferencjach seksualnych oraz o ukrytych fantazjach. Powinieneś jeszcze zanim dojdzie do zbliżenia rozpalić partnerkę, jeśli piszecie do siebie SMS-y warto dodać do nich odrobinę pikanterii, by partnerka jeszcze przed odbyciem stosunku myślała jedynie o Tobie.

Kobiety bardzo cenią sobie mężczyzn pewnych siebie, wiedzących czego od życia chcą. Kobiety są bardzo czułe na dotyk, dlatego już na samym początku warto je delikatnie całować i pieścić. Panie bardzo doceniają mężczyzn, którzy potrafią je właściwie pieścić. Dużo zyskasz jeśli będziesz otwarty na potrzeby partnerki, swego czasu Ian Kerner napisał doskonałą książkę pt. “Jej orgazm najpierw. Jak zadowolić kobietę’. Musisz wiedzieć, że usatysfakcjonowana kobieta będzie myślała jedynie o Tobie, do Waszych zbliżeń będzie więc dochodziło częściej. W przypadku, kiedy jesteście ze sobą już długi czas i dochodzi do rutyny, wtedy warto urozmaicić grę wstępną o elementy, których wcześniej nie stosowaliście. Gadżety erotyczne warto jednak wprowadzać od samego początku, gdyż właśnie dzięki nim możecie liczyć na głębsze doznania. 

Jakie gadżety erotyczne warto wprowadzać? 

Chcąc mieć możliwość przeżywania wspaniałych chwil we dwoje rozważasz, jaka powinna być idealna gra wstępna i jak powinna ona wyglądać. Zabawki erotyczne zawsze stanowią klucz do dobrego seksu. Wspaniałym rozwiązaniem okaże się wibrator, który możesz odnaleźć poprzez link https://swiat-doznan.pl/k-wibrator-z-aplikacja. Wiele par podkreśla, że sukcesem do osiągnięcia orgazmu a wcześniej przeżycia cudownej gry wstępnej jest Lovense Lush 3- wibrator z aplikacją. Urządzenie to doskonale dopasowuje się do kobiecej anatomii, trafia w samo centrum punktu G, dostarczając kobiecie zdecydowanych, mocnych doznań. Wibrator ten wykonany został z silikonu klasy medycznej, dzięki czemu masz pewność, że Twoja partnerka jest całkowicie bezpieczna, nie zaistnieją u niej żadne reakcje alergiczne. Wielkim atutem będzie tutaj ciche działanie, dzięki czemu nie będzie żadnych niepożądanych rozpraszaczy. Oprogramowanie jest intuicyjne, nie zaistnieje więc obawa, że nie będziecie umieć właściwie się posłużyć tym innowacyjnym masażerem. Dwie poprzednie wersje innowacyjnego wibratora Lovense Lush również są bardzo dobre. Decydując się na Lovense Lush musicie wiedzieć, że jest to klasyka gatunku jeśli chodzi o jajeczka wibrujące do stymulacji waginalnej. Aplikacja Lovense pozwala sterować zdalnie jajeczkiem, dzięki czemu Wasza relacja nabierze zdecydowanie większej pikanterii. Gadżet jest ładowany przy użyciu kabelka USB, jedno pełne naładowanie pozwala na 3 godziny doskonałej zabawy. Jeśli nadal zastanawiasz się jak powinna wyglądać gra wstępna to wiedz, że wibrator z aplikacją w połączeniu z Waszym podnieceniem oraz pragnieniem zespolenia jest sprawdzonym rozwiązaniem, dzięki któremu już nigdy nie zaznacie znudzenia podczas miłosnych igraszek. Dodatkowo należy pamiętać o tym, żeby partnerkę właściwie, stopniowo rozpalać, gdyż kobieta, by poczuć podniecenie i pożądanie potrzebuje nieco więcej czasu. Dzięki wibratorowi z aplikacją o uznanej renomie partnerka będzie marzyła o chwilach spędzonych we dwoje, Ty zaś odtąd będziesz uważany za idealnego kochanka. 

Możesz również polubić…